Ekonomi

Engin ve Dilan Polat çiftinin incelemesinin ardından güzellik merkezleri denetlendi

Engin ve Dilan Polat çifti hakkında başlatılan soruşturmanın ardından Türkiye genelindeki güzellik merkezleri sıkı kontrol altına alındı. Operatörler sık ​​sık kontrollerden geçtiklerini belirtti.

Engin ve Dilan Polat çifti hakkında başlatılan soruşturma gündemdeki yerini koruyor. İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturma kapsamında son ikili konuya ilişkin 22 milyon 372 bin TL ele geçirildi.

Polat çiftinin güzellik merkezi ve kozmetik firması sahibi olması, Türkiye genelindeki diğer işlere yönelmelerine neden oldu.

“Güzellik merkezlerine baskın yapılıyor”

Güzellik merkezi işletmecisi Şebnem Demir, Polat çifti olayının ardından güzellik merkezlerinin sıkı kontrol altına alındığını belirterek, “15 yıldır bu alanda faaliyet gösteriyoruz. Akademik kadromuzla eğitim veriyoruz. Doktorlara bile eğitim veriyoruz. Son dönemde Dilan Polat’ın güzellik merkezlerinde yaşanan olaylar nedeniyle diğer “Güzellik merkezleri de zan altında kaldı. Güzellik merkezleri sık sık denetim baskınlarına maruz kalıyor ve bu da girişimcileri tedirgin ediyor” dedi. – İSTANBUL

haberaltinyayla.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu